Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

1,174
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu veya yükseleni Yengeç olanlar,

Aileniz, aile içinde planlanan maddi konular, bu alanlarda çözülmesi gereken işler özellikle ayın ilk döneminde daha fazla yoğunlaştığınız alanlar diyebiliriz. Diğer yandan parasal işleriniz, çevrenizle iletişim ve kazanç elde etmek için uzun vadeli planlarınıza da dönük olacaksınız. 

5 Kasım civarı maddi işleriniz açısından beklediğiniz bir alacak veya getiriniz adına şanslı etkileriniz söz konusu ama bir yandan da ayın ilk haftası parasal işlerinizde girişimlerinize dikkat etmekte fayda var. 
Kasım'ın özellikle 7'sine kadar olan dönemde riskli iş ve parasal girişimlerde düşünerek hareket edin ve ele aldıklarınızı her yönü ile ve uzun vadeye vereceği etkileri de hesaplamaya gayret ederek adım atın. 

İlişkileriniz açısından odağınız kendiniz ve partnerinizle diyaloglarınız üstünden olacak. Durumları kişiselleştirmeyin. 

Ay boyunca iletişimde hassas bir aralıktan geçeceksiniz. Bu hassasiyet ilişkilerinize daha fazla yansıyabilir. Özellikle yeni ay dönemi olan 11 Kasım civarında ilişkinizde dengeleri bulmakta zorlanabilirsiniz. Beraberlikler adına önemli kararları bu tarih civarına denk getirmeyin.  

Tanıtım, satış ve pazarlama konularıyla meşgul iseniz, yoğun bir tempo geçirebilirsiniz. Fakat şartların stabil olmaktan uzak olması, koşulların çabuk değişebilmesi, planlı hareket etmek gerekliliğini gösteriyor.

İş ve kariyer alanlarınızda detaycı ve analiz etmeye yöneliksiniz ama fark ettiğiniz veya yapmak istediklerinizi gerçekleştirmekte şartlar sizi her daim desteklemeyebilir. Bu nedenle özellikle iş konularında sizi zorlayan, bir türlü ilerlemeyen konuların üzerine gitmeden, nerede duracağınızı ve ara vermeniz gerektiğini bilerek hayatınıza yön vermelisiniz. 

Strese dayanıksız olacaksınız. Bu ayın genel etkileri rahat ve rehavet içinde ilerlemeyi pek de mümkün kılmıyor. Engellerle karşılaşabileceğinizi anlamak gerekmekte ama bunları aşmak adına şartları iyi kullanmak ve duracağınız yeri bilmek de önemli olacak. 

Sevgili Yengeçler, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat