Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Kasım 2014'te neler yaşayacak?

2,929
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Kasım 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar, Kasım ayı boyunca aşk ve eğlence hayatınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Partnerinizle güzel zamanlar geçirebilir, keyif aldığınız etkinliklere bu dönem daha fazla zaman ayırabilirsiniz. 

6 Kasım'da Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınız ve arkadaş ortamlarınızla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Yeni gerçekler öğrenebilir, yeni haberler alabilirsiniz. Gelecekten beklediklerinizi düşünebilir, ilişkilerinizi düzenlemek isteyebilirsiniz. Sahip olduklarınızı korumak isteyebilir, olaylara kalıcı çözümler üretebilirsiniz. 

10 - 11 Kasım tarihlerinde Oğlak burcunda gerçekleşen Mars - Plüton kavuşumu ile, ikili ilişkilerinizde hırslı ve tutkulu yaklaşımlar sergileyebilir, yoğun duygular hissedebilirsiniz. Mücadele etmenizi gerektiren zorlayıcı durumlar gündeme gelebilir. Bu günlerde ilişkilerinize daha bilinçli yaklaşmanız ve gereksiz rekabete yer vermemeniz önem kazanacaktır. 

12 - 14 Kasım tarihleri arasında Mars - Uranüs karesi; iş hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde ani gelişen durumlar gündeme gelebilir. Ani tepkiler göstermeye ve beklenmedik çıkışlarda bulunmaya bu günlerde fazlasıyla açık olabilirsiniz. Özellikle ilişkilerinizde kontrollü olmaya özen göstermelisiniz. Sakarlıklara ve kazalara dikkat etmelisiniz.
 
17 Kasım tarihinde Venüs'ün Yay burcuna geçişiyle birlikte; sağlınıza daha fazla özen gösterebilir, günlük işlerinizi daha istekli ve verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Çalışma hayatınızda güzel destekler bulabilirsiniz. 

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir Yeniay meydana gelecek. İş arayan Yengeç burçları bu tarihten itibaren yeni iş teklifleri alabilir, yeni bir işe başlayabilirler. İşi devam eden yengeç burçları ise işleriyle ilgili yeni sorumluluklar alabilir, mevcut pozisyonlarından terfi edebilirler. Sağlığınızla ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.

26 Ekim tarihinde kesinleşen Uranüs - Plüton karesinin etkilerini Aralık ayı boyunca hissetmeye devam edeceğiz.  İş hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde beklemediğiniz olaylarla karşılaşabilir, ani gelişen durumlarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Yaşadığınız anın bilincinde olmanız, olaylar karşısında sakinliğinizi korumanız ve değişen durumlara uyum sağlamanız önem kazanacaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat