Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

2,429
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

Yengeç burcu kadınları aşırı duygusal, merhametli ve anaç yapılarıyla karşılarındaki insanları bıktıracak ölçüde duygusal baskı kurabilirler. Yengeç burcu kadınlarının zaman zaman aşırı aşk merakı, aşırı duygusal merakları ve aşırı baskıcı-dominant yapılarıyla karşısındaki erkekleri bunaltıcı duygusal tavırlarıyla insanları bunaltabilir. 


Yengeç burcu kadınları evden çıkmayı sevmezler. Kendi özel alanlarına ve kendi hayatlarına çok özen gösterirler. Dolayısıyla da onunla sosyalleşmek, dışarı çıkmak biraz zor olabilir. Çok hareketli, enerjik ve dışa dönük erkeklerle mutlu olmaları mümkün değildir. 

Yengeç burcu kadınları anne olarak da çocuklarına aşırı duygusal, hassas ve merhametli davranırlar. Fakat bu bazen suistimale açık bazı durumların ortaya çıkmasına, çocuklarının onları umursamamalarına neden olabilir. Yengeç burcu kadınlarının özellikle imtina göstermesi gereken konular; hayata fazla duygusal, fazla merhametli ve fazla anaç yaklaşmamaları gerektiğini bilmeleridir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat