Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

3,527
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

Yengeç burcu erkekleri aşırı duygusal, hassas, merhametli ve anaç yapıdadırlar. Yengeç burcu erkekleri kıskanç ve aşırı bağımlı yapıda olduklarından ilişkilerinde ciddi sorunlar yaşanacaktır. Aileye, geleneklerine aşırı düşkün yapıda olduklarından karşılarındaki insanların özgürlüklerini kısıtlama noktasına gelecek baskılar kurabilirler. 


Yengeç burcu erkekleri anneye ve aileye aşırı düşkün oldukları için hareket etmekte ve eyleme geçmekte ciddi sıkıntılar yaşarlar. Yengeç burcu babaları çocuklarına aşırı düşkün, çocuklarıyla ilgilenen yapıdadır. Baba olarak doğmuş bir burç diyebiliriz. Çocuklarının her türlü ihtiyacıyla ilgilenen yapıdadır. Yalnız zaman zaman çocuklarından beklentileri aşırı fazla olacağından ve duygusal duyarlılığı çok olduğundan çocuklarıyla duygusal dengesizlikler yaşanabilir. 

Çocukları özellikle duygusal beklentilerini karşılayamazsa, onlara aşırı alıngan, aşırı korumacı, duygusal iniş-çıkışlarla yaklaşabilirler. Yengeç burcu erkeklerinin bırakmaları gereken en önemli özellikleri aşırı alınganlık ve olaylara aşırı duygusal noktadan yaklaşmalarıdır. İnsanların onları kırmak, üzmek gibi bir durumlarının olmadığını anlamaları gerekmektedir. 

Ay?ın değişen yüzü gibi duyguları sürekli değişen bu erkekler zaman zaman aşırı mutlu zaman zaman aşırı duygusal davranışlar sergileyeceklerdir. Bu insanlara anneleri gibi şefkatli ve merhametli davranıp onların duygularına hitap edecek davranışlarla yaklaşmak kadınlara en önemli önerim olacaktır. Mutlu, huzurlu, güzel bir ilişki yaşamak ve özel hayatlarında mutlu olmalarını sağlamak için bu erkeklerin duygularını çok iyi anlamak ve onların duygusal iniş-çıkışlarını anlayışla karşılamak gerekmektedir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat