Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu erkeği nasıl elde edilir?

5,432
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu erkeği nasıl elde edilir?

Yengeç erkekleri duygusal, duyarlı, merhametli ve insana çok önem veren erkeklerdir. Ailesi, evi onun kalesi gibidir ve aile kavramına çok önem verir.

Yengeç erkeklerini elde etme yolları

Bir Yengeç erkeğinin ilgisini çekmek istiyorsanız öncelikle aileye, atalara, geleneklere önem veren bir yapı sergilemeniz gerekir. 

Yengeç erkekleri öncelikle romantik, duygusal ve size önem veren yapıdadır ancak duygusal olan yapılarını hemen açığa vurmalarını beklemek yanlış olur. Onun duygusallığını açığa vurabilmesi için öncelikle güven duyması gerekir. Aynı bir yengecin kabuğu gibi, o kabuğun içerisinde yaşar; duygularını size çok ifade etmez. Ayrıca size zaman zaman soğuk, duyarsız ve ilgisiz davranabilir. 

Yengeç burcu erkeğini etkilemenin yolları

Yengeç erkeklerinin Ay'ın konumları gibi değişen duygu dünyaları vardır. Zaman zaman dalgalı duygu dünyalarına sahip olan Yengeç erkeklerini elde etmek istiyorsanız öncelikle ona aileye, evliliğe, geleneklerine düşkün bir yapıda olduğunuzu göstermeniz gerekmektedir çünkü Yengeç erkekleri bu anlamda geleneksel kadınlardan hoşlanırlar. 

Yengeç erkekleri tasarrufu önemsedikleri için tutumlu kadınlardan hoşlanır. Çok fazla dışa dönük, çok fazla hayatla eğlenen ve çok fazla dışarıda gezen bir yapınız varsa bu erkeklerin ilgisini çekmeniz söz konusu olamaz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat