Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

3,198
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burçları, Ekim ayı boyunca eviniz ile ilgili konular ve aile hayatınız ön planda olacak. Bu dönemde evinizde daha fazla zaman geçirebilir, yapmayı düşündüğünüz tadilat ve dekorasyon gibi konuları gündeme getirebilirsiniz.

Yengeç burcu bu ay

5 - 26 Ekim tarihleri arasında Akrep ve Terazi burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu dönemde yaşadığınız ilişkileri sorgulayabilir, geçmişte yaşadığınız ilişkileri gözden geçirebilirsiniz. Aile hayatında geçmişte yaşadığınız ilişkiler yeniden gündeme gelebilir.

Yengeç burcu özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Yengeç burcu kanalımıza gözatabilirsiniz.

Bu dönemde düşüncelerinizi açık bir şekilde ifade edebilirseniz yaşadığınız belirsizlikleri çözüme kavuşturabilir ve geçmişten gelen alışkanlıklarınız ile yüzleşebilirsiniz.

Bu dönemde eksik bıraktığınız işleri tamamlayabilirsiniz. Elektronik aletlerde arızalar, iletişimde yanlış anlaşılmalar ve gecikmeler gündeme gelebilir.

Ekim 2014'te Yengeç burcu

8 Ekim tarihinde Koç burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, sizi iş ve kariyer alanlarınız ile ilgili ani gelişen durumlar ve sürpriz gelişmelerle karşılaştırabilir.  

İşten ayrılmayı düşünen Yengeç burçları için bu dönem uygun koşullar oluşabilir,  iş ilişkileriniz bazı testlerden geçebilir. Bu dönem ilişkileriniz ve genel hayatınızda ben yerine biz diyerek hareket edebilmeniz ve egonuzu aşabilmeniz önem kazanacaktır.

Yüksek enerjinizi dengeleyebilmek adına bu dönem denizde ya da doğada daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Ani gelişen olaylara karşı durumlara kolay adapte olmanızın önem kazanacağı bir süreçtesiniz.

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu dönem yeni kişilerle tanışabilir, yeni bir ilişkiye adım atabilir ve aşk hayatınızda aradığınız mutluluğu bulabilirsiniz.

Ekim 2014'te Yengeç burcu ile ilgili daha fazla bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat