Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

849
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar,


Öncelikte yuva, aile ve kökler alanlarında baskıların devrede olduğunu bilmelisiniz. Aslında bu baskılar Kasım'da da kendisini hissettirdi ve tüm Aralık ayı boyunca da hissettirmeye devam edecek. Özellikle 5-12 Aralık tarihleri arasında ev, aile büyükleri açısından bazı değişimler, belki köksel bir yenilenme arzusu ya da evde bir tadilat veya aile büyüklerinin sağlığı gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Çünü özellikle bu konular ile ilgili durumlar devrede olacak.

Güneş Yay burcunda ilerliyor. Aralık ayının büyük bir bölümünde de Yay burcunda olacak. Yengeç burcunun günlük rutini Yay burcu enerjisinde. Dolayısıyla 11 Aralık'ta Yay burcunda gerçekleşecek yeni ayı da düşünürsek rutininizi, temponuzu veya bazı şeyleri değiştirmeye karar verebilirsiniz. Bu değişim sizin için ciddi bir değişim olacaktır. Çünkü Mars'ın da yuvadan geçtiğini düşünecek olursak, Uranüs de hayatınızın en tepe noktasında. Yıldızlar sizler için sanki "bir şeyleri bırak, değiştir" diyor. 

Merkür'ün 10 Aralık'ta karşıt burcunuz Oğlak burcuna geçişi ile ilişkiler adına kararların fark edilebileceği ve daha çok konuşabileceğiniz, daha çok iletişim içerisinde olabileceğiniz enerjiler gelecek. Dolayısıyla bazı kararları iletişimde olduğunuz insanlarla daha rahat konuşabileceksiniz. Fakat Merkür haritanıza baktığımızda iletişim alanınızı yönetiyor. Dolayısıyla, Merkür geçiş yaptığında hem Mars hem Plüton ile zor açıları olacak. Bu da, kendinizi gereğinden fazla sert, belki de yanlış ifade edebileceğinize dair riskler barındırıyor. Bu yüzden temkinli ve sağ duyulu olmaya dikkat etmek sizin için faydalı olacaktır. 

Ayı kapatırken burcunuzda 25 Aralık'ta bir dolunay olacak. Bu dolunay "evet, karar veriyorum, değiştiriyorum" diyebileceğiniz etkilere çok açık. Size destek Venüs'ten gelecek. Özellikle aşk konularında ilişkiler adına iyi etkiler görünüyor. Kalbi boş olan Yengeçlerin aşk hayatı da 5 Aralık'tan sonra hareketlenebilir. Bir ilişkiniz varsa güzel destekler gelecek ama bu ay sizler asıl önemli olan konular aile, yuva, kökler ile ilgili. Ayın sonuna doğru da önemli kararlar üzerine yoğunlaşacaksınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat