Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

1,509
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 


2014 Aralık ayı boyunca çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Yeteneklerinizi pratik bir şekilde ortaya koyabilir, halletmeniz gereken rutin işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ay sonuna kadar iş hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde, kontrolünüz dışında gerçekleşen ani olaylar karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. 

5 Aralık tarihinde Mars'ın Kova burcuna girişiyle birlikte; İlişkilerinizden beklentileriniz yükselebilir. Tahsil edemediğiniz alacaklarınızı almaya yönelik harekete geçebilirsiniz. Ödemeler ve paylaşımlar gündemde olacaktır. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek; geçmişte yaşadığınız olaylarla ilgili bilmediğiniz gerçekler açığa çıkabilir, yeni bilgiler edinebilir, yaşadıklarınızı düşünebilirsiniz. Ruhsal ve manevi farkındalıklarınızın yüksek olacağı bu süreçte, rüyalarınız önemli mesajlar verebilir. Çalışma hayatınızda hareketli günler geçirebilirsiniz. Bu günlerde dinlenmeye zaman ayırmalı, kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket etmelisiniz. 

8 Aralık tarihinde durağan pozisyonuna başlayacak olan Jüpiter, Nisan ayına kadar Retro sürecine devam edecek. Ağustos ayından itibaren maddi kazançlarınızla ilgili konularda şanslı olduğunuz bir sürece başladınız. Bu tarihten itibaren geçmişte kaçırdığınız fırsatlarla yeniden karşılaşabilir, yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Ticari konularda ve alım satım işlerinde şans sizden yana, değerlendirmelisiniz? 

11 Aralık tarihinde Venüs Oğlak yolculuğuna başlayacak. İkili ilişkilerinizde keyifli gelişmeler gündemde olacaktır. Yeni aşk teklifleri alabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ciddi yaklaşımlarda bulunabilir, somut değerlere önem verebilirsiniz. 

22 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay'la birlikte; İkili ilişkilerinizde yeni bir dönem başlıyor. Geleceğe yönelik önemli adımlar atabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Yürütmekte zorlandığınız ilişkileriniz sona erebilir. Bu dönem ortaklıklar fazlasıyla gündemde olacaktır. Önemli kişilerle bir araya gelebilir, yeni fırsatlarla ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. 

24 Aralık tarihinde Yay burcuna giriş yapan Satürn, 2,5 yıl boyunca buradaki yolculuğuna devam edecek. Bu tarihten itibaren çalışma hayatınızda sorumluluklarınız artmaya başlıyor. Yeni bir işe başlayabilir, işyerinizde önemli bir pozisyona terfi edebilirsiniz. Sinirsel rahatsızlıklara açık olacağınız bu süreçte, sakinleştirici aktivitelere daha fazla yer vermelisiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyen alışkanlıklarınıza veda etmeniz gerekebilir. Sağlıklı beslenmeye ve düzenli bir hayat yaşamaya özen göstermeli, sporu ihmal etmemelisiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat