Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

1,408
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, bu ayın genel teması sizin adınıza parasal konular ve girişimleriniz, yakın çevrenizle alakalı konular olacak.

9 Ağustos'ta Mars'ın para alanınıza geçmesiyle, hem maddi konularda, hem de kendinizi ifade etme açısından daha fevri ve atak olacaksınız. Bu ay genel olarak maddi alanlarda beklentilerinizin yenilenmesi, önemli gelişmeler yaşanması söz konusu.

Para alanınızda ay boyunca gerilemeye devam edecek Venüs girişimler ve yatırımlar açısından halen hassas olduğunuza işaret ediyor. Alacaklarınızı toparlamak adına uygun olan maddi etkileriniz, yeni yatırımlar adına bu ayı da bekleyerek ve şartları iyi gözlemleyerek geçirmeniz gerektiğine işaret etmekte. 

Bu ay maddi konularda 15 Ağustos civarında dikkatli olun. Önemli bir parasal konuyu hayata geçirmeyin ve 13 - 16 Ağustos arası şartların değişime açık olacağını unutmayın.

13 Ağustos civarında ticari konularda yanılgılara açık olacaksınız. Ayrıca yakın çevrenizle ilgili konulara veya onlardan gelecek tekliflere düşünmeden girmeyin ve mümkünse ayın 20'sinden itibaren adım atın.

Duygusal konularda ise devam eden beraberliğinizde bir süredir sabrettiklerinizi aniden söyleme, ifade etme eğiliminiz yüksek olacak. Diyaloglar açısından dikkatli olmanız gereken bir ay söz konusu. İlişkilerde tepkisel olacak, sabırlı davranmakta zorlanabileceksiniz. 

Yeni bir ilişkiye başlamak adına ise bu ay devam eden Venüs gerilemesi duygularınızda ve düşüncelerinizde yanılgılar yaşamanıza neden olabilir. Bu ay başlayan bir ilişkide beklentinizi fazla yüksek tutmamanızı tavsiye ederim. Bu ay başlattığınız ilişkilerde duygularınız veya karşı tarafın size vaat ettikleri sonradan değişebilir, ilişkiye bakış açınız farklılaşabilir. 

Sevgili Yengeç burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat