Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

1,219
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, bu hafta Merkür, 3 haftadır devam eden rötar seyrinden çıkmaya hazırlanırken, hafta boyunca iletişim, bankacılık işleri, sigorta konuları, eşiniz veya başkalarından beklediğiniz maddi gelirler alanlarında duraksamalar ve tıkanmalar verebilir. Çarşamba günü bitecek Merkür rötarı, sonraki iki gün; perşembe ve cuma günleri de durağan süreçte olacak. Kısacası hafta boyunca anlaşmalar, satışlar ve alımlar, yeni başlangıçlar ve parasal konularınızda yeni başlangıçları hayata geçirmeyin ve daha çok beklemede kalmaya özen göstererek, önemli işlerinizi önümüzdeki hafta planlamaya gayret edin.
Burcunuzun yöneticisi Ay, pazartesi günü saat 14.00'dan itibaren açısız alana geçerken, salı günü rötardaki Merkür ile sert etkiler içinde olacak. Özellikle gayrimenkul alım satım ve her türlü işleyiş ile, aile içi konuları, ev taşımaları ve tadilatları, ebeveynlerle ilgili durumlar adına Çarşamba dahil, hafta ortasına kadar dikkatli olmalısınız.

Cumartesiden itibaren düzelen Merkür ve akşam saatlerinde Ay'ın karşı burcunuza geçmesiyle ilişkiler ve aşk alanlarınız hareketlenecek. Bu hafta partneriniz veya eşinizle ilgili düşündüğünüz planlarınız varsa, cumartesi akşam saatlerinden itibaren pazar günü boyunca daha destekli etkileriniz söz konusu. 

Sevgili Yengeç burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat