Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

934
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar,

9 Ocak'ta Merkür düz hareketine başlıyor. Çalışma ortamında ve iş hayatında kendinizi daha rahat hissetmeye başlayacaksınız. Yeni bir iş başvurusunda bulunabilir, çalıştığınız bir konu varsa, bununla ilgili yeni bir girişimde bulunabilirsiniz. Bu dönemde aynı zamanda hobilerinizi başkalarına da hizmet edebilecek formata çevirebilir, işe dönüştürebilirsiniz. 

13 Ocak'ta Merkür burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiş yapıyor. İkili ilişkilerde hareketlilik oluşabilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, kiminle olacağınız konusunda yeni haberler alabilir veya hali hazırdaki partneriniz ile ilgili yepyeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkiler alanındaki hareketlilik ortaklı projeleri de kapsadığından, bunlardan biri değilse, ortaklaşa bir iş yapma projeniz varsa, bununla ilgili harekete geçebilirsiniz. 

Aynı tarihlerde Venüs Neptün ile birlikte Balık burcunda kavuşacak. Uzak akrabalar ile ilgili gelişmeler olabilir, sosyal medyada aktifleşebilirsiniz, bu dönemde yurtdışı seyahati planlıyorsanız, bunlar gündeme gelebilir. Ancak seyahat, Neptün'den dolayı dikkatli olmanız gereken bir konu. Biraz hayalperest olabilirsiniz. Bu anlamda daha sağlam, emin adımlar atmanız gerekir. Eğer bu şekilde hareket ederseniz, amaçlarınıza ulaşmanız daha kolay olacaktır. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat