Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,903
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar,

İş, para ve kariyer alanınızda bu hafta harika etkiler altındasınız. Bu üç alandaki bağlantı birbirinden güzel olasılıkları karşınıza çıkaracak. Pazartesi günü yeni ay Kova burcunun 19. derecesinde gerçekleşecek ve cuma gününe kadar ek gelirler kazanmanıza yardım edecek. Piyango talihlisi olabilirsiniz. İkramiye ya da bonus alabilirsiniz. Bunların bağlantısı bir miktar kariyerle de ilgili. Kariyerinizde beklenmedik bir yükseliş yaşayabilir, bu sayede gelirlerinizi de yükseltebilirsiniz. Ne kazanırsanız kazanın, onu uzun vadeli kılabileceksiniz.

İş hayatınızla ilgili yeni başlangıçların hepsi bu haftadan itibaren beklediğinizden daha uzun süre hayatınızda kalacak. Ancak bir konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Mars bir süredir aşk alanınızdan geçiş yapıyor. Aynı zamanda çocuklarınızla olan ilişkinizi kontrol ediyor. Bu alandaki konumu yeni ay ile birlikte sert bir açı kuruyor. Çocuklarınızla ilişkinizde herhangi bir problem olursa, ameliyat olmaları gerekirse beklenmedik para kayıplarına uğrayabilirsiniz ya da partnerinizle ortak kullandığınız paralar varsa, yine onun neden olacağı durumlar sebebiyle para kayıpları yaşayabilirsiniz. Ani harcamalar için biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Partnerinizle maddi konular yüzünden kavga etmemelisiniz.

Bolluk, bereket ve huzur dolu bir hafta diliyorum. 

Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat