Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

1,504
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, bu hafta bilinçaltınızda hareketli etkilere sahipsiniz. Tuhaf ve anlaşılmaz rüyalar, uzun süredir aklınıza gelmeyen kişileri veya işleri aniden düşünmeye başlamak söz konusu olurken, sezgilerinizde yükselecek. 


Perşembe günü rötardan çıkacak olan Merkür, cumartesi gününe kadar tam olarak düzelmeyecek ve bu seferde durağan pozisyonda ilerleyecek. Merkür dikkatinizi dağınık kılabilir ki kazalara, düşmelere, çarpmalara karşı tedbirli olun. Bu hafta dikkat ve detay isteyen konuları ele almak adına enerjiler uygun değil. Daha çok rutin işlerinizi, tamamlamanız gereken konularınızı ele almaya gayret edin ve duygusal veya dünyevi konulardaki yeni başlangıçları mümkün olduğu kadar hafta boyunca bekletin. Dikkat etmeniz gereken diğer önemli bir konu da hafta boyunca suyla ilgili önemli işleri ele almamak gerekliliği diyebilirim. Örneğin, suyla ilgili bir spor, seyahat veya işi hatta hobiyi bu hafta bekletmek ve adım atmamak yerinde olacak. 

Salı günü akşam saatlerinden itibaren çarşamba günü boyunca, duygusal konular ve aşk ilişkilerinizde hassasiyetleriniz artıyor. Partnerinizin sizi anlamadığınız düşünebilir, hatta ilişkinizi tekrar gözden geçirmek bile isteyebilirsiniz. Bu aralıkta sevgiliniz veya eşinizle sert tartışmalara girmek, restleşmek doğru olmaz. Özellikle partnerinizle diyaloglarınızda çabuk alınganlık gösterebilir, duygusal tepkiler verebilirsiniz. 

Perşembe günü kariyer ve iş alanlarınızda inatlaşmalardan uzak durmaya çalışın. Duygusal konularda ise tutku ve kıskançlıkla hareket etme, analiz yapmakta zorlanma söz konusu. Kariyerinizle ilgili hassas etkiler cuma günü de devam edecek. Cuma günü müşteriniz, iş açısından kontakta olduğunuz kişilerle ilgili tepkisel davranmaya eğiliminiz artıyor ki özellikle toplantı veya görüşmelerde dikkatli olun. 

Hafta sonu sosyal alanlarınızı canlandıracak Ay etkisi ile, evden çok dışarıda olmak, arkadaşlarla görüşmek, grup aktivitelerinde bulunmak size daha iyi gelecek. 

Sevgili Yengeç burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat