Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

1,664
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 

İş alanınızda Satürn uzun süredir yolculuk yapıyordu. Geçtiğimiz pazar gününden itibaren Mars bu alana yerleşti ve artık daha atak, daha hareketli olacağınız bir iş yaşamı başladı. Bu dönemde iş arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde buna da dikkat etmeniz gerekiyor. 

Çarşamba günü harika bir açı var. Yakın çevrenizden bir insanla ortak iş yapmaya karar verebilirsiniz ya da herhangi bir konuda ortaklık kurabilirsiniz. Aynı zamanda yine yakın çevrenizden bir insanla evlilik kararı da alabilirsiniz. Gelişmeler çok ani, aynı zamanda da çok sevindirici olacak. 

Bu hafta cumartesi günü bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulmaları oluştukları günden 1 ay öncesini de etkilemeye başlıyorlar, 1 ay sonrasında dek etkileri devam ediyor. Bu tutulma cumartesi günü gerçekleşecek ama etkisini hafta başından itibaren zaten gözlemliyor olacaksınız. 

Yeni bir eğitim alanına başlayabilirsiniz, yeni bir seyahat programı oluşturabilirsiniz ya da medya çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Kent dışında  veya yurtdışında yaşama karası da alabilirsiniz. Her ne yapacaksanız tamamen zorunluluktan kaynaklanacak. Çünkü bir miktar sert açılar içeren bir Güneş tutulması. Ancak bütün olumsuzluklar gittiğinde yerini yeniliğe bırakmış olacak ve daha iyi bir yaşam kalitesi sunmuş olacak. 

Güzel bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat