Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,634
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar, 


Perşembe gününe kadar düşüncelerinizde iş yer alacak. Perşembeden itibaren evlilik ve ortaklık ile ilgili düşünceleriniz gerçekleşmeye başlayacak. Bununla birlikte Merkür'ün Oğlak burcuna geçişi perşembe günü başladığında partnerinizle olumsuz giden ne varsa yavaş yavaş düzelmeye başlayacak. Aranızdaki iletişim başkalarını kıskandıracak nitelikte olacak. 

Cuma günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay sizin iş alanınızı etkiliyor. Yeni ayın etkisini hafta başından itibaren hissetmeye başlayacaksınız. İşsizseniz veya ikinci bir işe ihtiyacınız varsa pazartesiden itibaren güzel haberleri bekleyebilirsiniz. İşe başlamak, işinizi geliştirmek, ofisinizi taşımak ya da yani eleman alımı gibi iş hayatınızla ilgili düşünebileceğiniz tüm yenilikler konusunda çok özel bir dönem yaşıyorsunuz. 

Başak burcunda yolculuk yapan Jüpiter yeni aya sert bir açı ile bağlanıyor. Bunun anlamı yakın çevrenizden ya da kardeşlerinizden biri iş hayatınızla ilgili planlarınıza engel olabilir ya da siz onun sorunları ile ilgilenirken iş hayatınıza yeterince vakit ayıramayabilirsiniz ve yapmak istediklerinizin süresini kaçırabilirsiniz. Benim size bu haftaya dair tavsiyem kesinlikle odağınızın değişmesine izin vermeyin ve iş hayatınıza, orada yapacağınız yeniliklere odaklanın. Hafta boyunca bu konularla ilgilenin. Bu sayede gelecek haftalar çok daha bereketli olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat