Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

952
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi artık Balık burcunun son derecelerinde ilerlemeye başladı. Bu da birtakım konuların sonlandığını, netleştiğini bize gösteriyor. 

Pazartesi günü Venüs, Balık burcunda Kiron ile beraber hareket edecek. Özellikle ilişkilerle ilgili sizi yaralayan birtakım konular varsa, bunları aşmak adına iyi etkiler alıyorsunuz. Uzak akrabalarınız ile ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Hayata bakış açınız, hayat felsefeniz ilişkilerde sizi rahatsız ediyorsa, sizi ileri götürmüyorsa bunları değiştirebilirsiniz. İlişkilere bakış açınız değişebilir. 

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz, yurtdışı bağlantılı işler günddeme gelebilir. Hayat felsefeniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. İletişim yeteneğinizi kullanarak insanlarla güzel ilişkiler kurabilirsiniz. 

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor.  Hareketleniyorsunuz. Yeni konular gündeme geliyor. Kariyeriniz ile ilgili yeni projeler üretiyorsunuz. Özellikle işiniz ile ilgili beklediğiniz haberler varsa, bu dönemde onlara ulaşabilirsiniz. Güzelliğinizle insanlar arasında fark yaratıyorsunuz. Özellikle ilişkilerle ilgili konularda sosyal statünüz değişebilir, evlilik gibi konular gündeme gelebilir. Evlilik ile ilgili adım atabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat