Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,577
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen burcu Yengeç olanlar,  


Bir süredir yakın çevrenizde, kendinizi tanıtma programınızda, belki de eğitim alıyorsunuz, eğitim alanında Mars 3. eviniz olan Başak burcunda yol alıyordu. Bu hafta perşembe gününden itibaren Venüs de ona eşlik ediyor. Bu nedenle çıkacağınız seyahatlerde ve eğitim ile ilgili alanlarda dikkatli olmalısınız. 

Bazı hayal kırıklıkları sizi bekliyor. Aradığınızı bulamayabilir, çıktığınız yolları boşa kat ediyor olabilirsiniz ancak her gelişmenin bir yenilik olduğunu hatırlamakta fayda var. 

Satürn geçtiğimiz haftalarda Yay burcuna yerleşmişti. İş hayatı ile ilgili gelişmeleri, disiplini kontrol etmeye başlamıştı. Bu hafta perşembeden itibaren Başak burcuna yerleşen Venüs ile arasındaki ilişki olumsuz. Bu hafta perşembe gününden itibaren iş ve sağlık ile ilgili seyahatlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak çok üzülmeyin, onun size getireceği her durum size yeni bir deneyim ve yenilik olarak geri dönecek. 

Gelecek hafta Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ayın etkisi bu haftadan itibaren etkilerini gösterecek. Bu hafta yeni bir ev alabilir, eşyalarınızı yenileyebilir ya da yeni bir eve taşınabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat