Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,684
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar,


Bu hafta bütün dikkatiniz ev ile ilgili olacak. Evle ilgili problemler yaşanabilir veya yakınlarınızla tartışmalar olabilir. Bu hafta ilişkiler tamamen değişiyor. Bu değişimden hem kariyeriniz hem de yakın çevreniz etkilenecek. Bu hafta yakınlarınızla ilgili köklü değişikler yaşayabilirsiniz. Son derece dikkatli olmalınız çünkü duyarlı ve duygusal yapınız olaylar üstünüze geldikçe daha fazla ortaya çıkabilir ve altında ezilebilir. Ancak hafta sonu gerçek anlamda, belki de her anlamda çözüm olacak. Gelişmeler söz konusu. Hafta sonuna kadar sabırlı olmanız her anlamda faydalı olacak. Yeni bir iş kurduysanız ya da işle ilgili beklentileriniz varsa, bu hafta hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Yurtdışından ya da kent dışından, uzaklardan beklediğiniz haberler olumsuz olabilir ya da hiç gelmeyebilir. Bir biçimde düş kırıklığına uğramanız söz konusu. 

Cumartesi günü Venüs Akrep burcuna yerleşiyor. Akrep burcu aşk alanınız. Hem aşk alanında güzel gelişmeler söz konusu olacak, hem yaratıcılığınız yükselecek. Beklediğiniz haberler olumsuz sonuçlanıyorsa, her işte bir hayır olduğuna inanabilirsiniz. Çünkü yaratıcılığınız sizi daha yükseltecek. İş ile ilgili daha iyi projeler geliştirebileceksiniz. Onları sunmanız ve satmanız da gelecek haftalarda çok daha kolay olacak. Üstelik Balık burcundaki Venüs ile Neptün arasındaki uyum hem gelecek hem de sonraki haftalara damgasını vuracak. İşte o nedenle her şey daha yoluna girecek. Bu haftayı sabırla, sakinlikle geçirmenizi tavsiye ederim. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat