Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,187
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu bu hafta iş ve kariyer konuları öncelikli alanlarınız olacak. Salı günü işinizle ilgili konularda ani gelişmeler ve fırsatlar sizi şaşırtabilir. Çarşamba günü ise ele alacağınız işleri mantığınız ile değerlendirmeli, duygusal tepkiler vermemeli ve iş ile özel ilişkilerinizi iyi dengelemeye çalışmalısınız.

Yengeç burcu bu hafta

Haftanın ikinci yarısı sosyal aktivitelerin daha fazla içinde olma isteğiniz bilhassa yemekli toplantı ve görüşmeler ve perşembe gününden itibaren arta iştahınız özellikle diyet yapan Yengeçler için zorlanmalara neden olabilir. Perşembe ve cuma günü her durumda beslenme düzeninizde fazla yağlı yemekten, karbonhidrattan uzak kalmaya çalışmak doğru olur. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay nedeniyle duygusal alanlar ve kariyerinizle ilgili konularda cumayı başlangıçlar yapmadan, daha çok rutin işlerle geçirmeye çalışın. 

Bu hafta asılsız haberlerin fazlasıyla vurgulu olması duygusal alanlarınızda temelini bilmediğiniz duyumlarla hareket etmemek gerektiğini de vurguluyor. Dedikodulardan, spekülatif haber ve konuşmalardan uzak durmaya gayret edin ve bunları baz alarak kişisel alanlarınızı ve ilişkilerinizi yönlendirmeyin. 

Hafta sonu ise kendinizle kalma isteğiniz artacak. Bu nedenle fazlasıyla kalabalık ve gürültülü ortamlar sizi rahatsız edebilir. Hafta sonunu evde yarım kalan işleri toparlayarak geçirmek sizin için daha destekleyici olacak. 

Sevgili Yengeç burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat