Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

1,926
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Haftanın neredeyse en şanslı burçlardan birisiniz. Olumsuz açılardan bile son derecede olumlu etkileniyorsunuz. Ebette dikkat etmeniz gereken şeylerde var. Partnerinizin için aşkınız için veya çocuklarınız için çok mücadele etmeniz ve çok çabalamanız gereken bir haftadasınız. Bunun olumlu ürünlerini de yine toplayacağınız bir haftadasınız. Özellikle pazartesi günü ne kadar stresli olursanız o kadar çok kazanacaksınız.

Cuma gününden itibaren partnerinizin baskısının artmasıyla birlikte iş ve özel hayatınızdan yeni kararlar almanız gerekebilir. Bir yandan hayatınızda değişiklikler yaratmak zorundasınız. Bunun ortaya çıkaracağı gerilimle cuma günü kendinizi biraz daha çaresiz hissedeceksiniz. Ancak değişikliklere direnmezseniz sizin için olumlu gelişmeler yaşanacak. 

Bütün hafta boyunca dostunuz Balık burcunda Güneş'le Neptün buluşuyor olacak. Bu buluşmanın size çok büyük bir yararı var, büyük bir hayaliniz gerçekleşecek. Hemen her burcun hayali gerçekleşecek ama sizin hayaliniz bir değil, birkaç tane. Yurtdışına taşınmak istiyor olabilirsiniz ya da kent değişikliği istiyor olabilirsiniz. Şöhret olmak istiyor olabilirsiniz, yeni bir eğitime başlamak istiyor olabilirsiniz. Bunların hepsi de olabilir.

Bütün bu düşlerinizi ya da en az bir tanesini bu hafta boyunca gerçekleştirme şansı bulacaksınız. Son derece verimli bir haftadasınız. Gerilimden bile, yani karanlıktan bile aydınlık bir sonuç çıkarmaya çalışmalısınız. 

Bolluk, bereket, huzur dolu bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat