Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

1,724
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, bu hafta iş alanlarınız veya gündelik koşturmalarınız adına hafta ortasına kadar yoğun bir tempo söz konusu. Acele kararlar alma eğilimleriniz yükselirken, ani ve tepkisel davranmaya da dönük olabilirsiniz. Çarşambaya kadar olan dönemde iş alanlarınızda sakin ve esnek olmaya gayret edin.

Yengeç burcu bu hafta

Bir süredir ev veya yaşam alanlarınızla ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler veya dekorasyon çalışmaları varsa salıdan itibaren yuva alanınıza geçecek olan Venüs, sizi ev ve ailenizle alakalı konularda konfor alanlarınıza ve estetik değişikliklere yönlendirebilir. 

Venüs burç değiştirerek 3 haftalık Terazi yolculuğuna başladığında dikkatiniz duygusal ilişkilerinizde yönelecek. Bu konularda daha hassas ve romantik olacağınız etkiler, cumadan itibaren yaklaşık on günlük süreçte ilişkileriniz adına daha takıntılı ve alıngan olmanıza da neden olabilir. 

Bu hafta duygusal tepkilerinizi karşı tarafın anlaması, hislerinizi fark etmesi daha zor olabilir. Bu nedenle ilişkileriniz adına kendinizi anlatmakta, duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bu nedenle bu hafta ve önünüzdeki on günlük süreçte durumları ele alırken mantıklı ve gerçekçi yaklaşımda kalmaya gayret etmelisiniz. 

Sevgili Yengeç burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir hafta da üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat