Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

1,694
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve "yaralı şifacı" Kiron Balık burcunda. Özellikle ilişkiler konusunda aşırı iyimsersiniz. Görüşleriniz ile insanlar arasında fark yaratmak istiyorsunuz. Yurtdışına seyahatler gündeme gelebilir, sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Kendi hayat felsefeniz ve görüşleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Balık burcundaki stelyuma Mars'ın zorlayıcı bir açısı mevcut. Olayları akışına bırakarak spontan bir şekilde yaşamak istediğiniz bu dönemde günlük rutin işleriniz, işleriniz, sorumluluklarınız harekete geçmek için sizi zorluyor olabilir. 

Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmek Oğlak burcu temasında mevcuttur. Hemen sorumluluk alarak sorunu çözerseniz hem işinizde başarı elde edebilir hem de spontan bir şekilde yaşamınıza devam edebilirsiniz. Akrep burcundaki Jüpiter'in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Sorunları çözmek için adım atarsanız şanslar, fırsatlar yakalayacak; yaşamdan daha fazla keyif alacak, daha fazla mutlu olacaksınız. Aynı zamanda yeni aşk, ilişkiler, flörtler gündeme gelebilir. Çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Kendi görüşlerinizi net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Tüm bu nedenlerle ilerlemek ve büyümek adına çok önemli bir haftadayız. 

2 Mart Cuma günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle yakın çevrenizle ilgili birtakım problemler olabilir. Yakın çevrenizle bazı stresli, gergin anlar yaşayabilirsiniz ancak bunların devamında güzel farkındalıklar kazanabilir; kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız ile ilgili bilmediğiniz bir konuyu bu dönemde öğrenebilirsiniz. İletişiminizi aktif ve verimli kullanmak adına yeni birtakım bilgileri de bu dönemde edineceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat