Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,822
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Pazartesi günü Başak burcunun 3. derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaydan en fazla etkilenen burçsunuz. Çünkü yönetici gezegeniniz Ay. Bu nedenle bu dolunaydan da çok fazla etkileneceksiniz ama dolunay genel anlamıyla pozitif etkileri içeriyor. 

Dolunay pazartesinden cuma gününe dek etkili olacak. Yakın çevrenizi genişletmek gibi bir arzunuz varsa ya da değiştirmek istiyorsanız veya yakın çevrenizde artık görüşmek istemediğiniz insanlar varsa, ilişkilerinizi noktalamak istiyorsanız bu dolunayın faydasını göreceksiniz. Bilgi arayışınız varsa, yeni bir eğitim almak istiyorsanız sunum ya da reklam çalışmalarınızı yapmak istiyorsanız yine dolunaydan yararlanabileceksiniz.

Yeni bir sunum programı oluşturacaksınız, daha fazla tanınmaya başlayacaksınız. Adınızı ya da firma adınızı daha çok kitlelere ulaştırabileceksiniz. Dolunay süresince sizi etkileyecek başka açı da var. Plüton ile Uranüs arasındaki sert açı bu hafta zirve yapmaya başlıyor ve Güneşiniz de bu olumsuz açıdan etkilenecek. Kariyer planlarınızı değiştirmek gerekecek. Aslında ilk etapta olumsuz gibi görülen her şey zaman içinde size olumlu enerjiler ve aydınlık taşıyor olacak.

Kariyer planlarınızı değiştirmek için nedeniniz de evlilik ya da yakın akrabaların itirazları. Her şey hayrınıza gelişsin diye diliyorum.

Bolluk, bereket ve huzur dolu günler...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat