Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,271
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu hafta başı pazartesi ve salı günleri kısa seyahatler, eğitim konuları, yakın çevreniz ve kardeşlerle alakalı konular daha fazla sizi meşgul edebilir. Diğer yandan çarşamba günü gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi bu haftanın önemli etkilerinden biri. Yeni Ay sizin adınıza aile, ev ve yuva alanlarınız, kariyeriniz konularında yeni durumlar ve başlangıçlar verebilir. 

Yengeç burcu bu hafta

Bir süredir eviniz veya ailenizle ilgili yapmak istediğiniz planlarınızı hayata geçirme eğiliminde olacaksınız. Ancak Yeni Ay'ın gerçekleştiği günler yeni başlangıçlar desteklenmez. Bu nedenle çarşamba günü boyunca herhangi bir konuda yeni bir başlangıca adım atmayın. Süreçleri değerlendirin ama perşembe günü harekete geçin. 

Bu hafta duygusal alanlarınızda denge bulma istediğiniz, kendinizi daha fazla ortaya koyma, karşı tarafa isteklerinizi belli etme etkileriniz öne çıkıyor. Tüm değerlendirmeleri yaparken, Mars - Neptün karesi nedeniyle fevri olmadan, sakin ve objektif davranmak önemli olacak. Sabırlı olmakta zorlanabileceğiniz için acele kararlarınızı iki kere gözden geçirin.

Hafta sonu Akrep burcuna geçecek olan Ay, sizi ilişkilerinizde biraz daha kuşkucu ve ama sezgisel kılacak. Eşiniz, partneriniz veya çocuklarınızın ev genel yaşam alanlarınızda sorumluluklarına yönelik hareket etmelerini talep edebilirsiniz. Üzerinize gereksiz yükler almayın ve cuma öğleden sonradan itibaren fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi, sınırlarınızı zorlamadan işlerinizi ele almaya çalışın. 

Sevgili Yengeç burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada üzere...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat