Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

640
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

2016 yılında sağlık açısından özellikle yılın ilk yarısı hassas etkiler söz konusu. Şeker eğiliminiz varsa, bedeninizde insülin direncinizle ilgili şüpheleriniz bulunuyorsa bu sene kontrolleri ihmal etmeyin. Ek olarak kemiklerle ilgili hassasiyetlerinizin arttığı bir sene yaşanabilir. 

Romatizma, bel ve boyun kemikleri sorunları ve deformasyonuna eğiliminiz var. Boyun fıtığı nedeniyle sıkıntılar yaşanabilir. Düzenli egzersiz yapmalı ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Sağlık etkileriniz bilhassa Jüpiter'in gerileme içine gireceği 8 Ocak ile 9 Mayıs arası sizi daha fazla zorlayabilir. Bu süreçte şeker başta olmak üzere, kan değerlerinizi kontrol ettirmek yerinde olur. 

Tutulma süreçlerinin ağırlıklı yaşanacağı Mart, Ağustos ve Eylül ayları sağlık açısından bedeninize dikkat etmeniz gereken dönemler olacak. Bu aylarda özellikle tutulma zamanlarının olduğu haftalarda bedensel sağlığınız kadar ruhsal ve sinirsel olarak da kendinize iyi bakmanız, stresten uzak olmanız, bu dönemleri daha esnek ortamlarda geçirmeye gayret etmeniz yerinde olacaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat