Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

3,591
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, haftanın genel enerjileri sezgilerinizi yükseltirken, yaratıcı yönlerinizi de öne çıkaracak. Bu hafta astrolojik olarak iki önemli etki var. Birincisi salı günü gerçekleşecek Yeni Ay ve çarşamba günü etkin olacak Merkür rötarı. Yeni Ay sizin adınıza değişim yapma içgüdünüzü yükseltirken, koşulların sabitlikten uzak olması, karar almak veya uygulamak adına destekli değil. Hafta başından itibaren durağan pozisyonda olacak Merkür, pazartesiden itibaren başlayacağınız işlerde orta vadede sonuç almanızı zorlaştırır. Bu nedenle sadece rötarın başlayacağı çarşambadan itibaren değil, hafta başından itibaren dikkat dağınıklıklarına açık olacaksınız. Bu hafta koşulları zorlamak, olayların üzerine gitmek destekli değil. Eğer şartları zorlayarak sonuç almak isterseniz birçok aksilik ile yorulabilirsiniz. Hafta boyunca daha çok rutin işlerinize yönelin, duygusal konularda dahil olmak üzere, işleriniz ve ilişkilerinizde yeni adımlar atmadan, daha çok elinizdeki işleri tamamlamaya çalışın. Yeni bir işe başlamak, ilk görüşmeyi yapmak, teknik bir konuda satın alma veya düzenleme yapmak doğru değil. Bilgisayarınızda kayıtlı önemli evraklarınızı hafta başı yedeklemek doğru olur. 


Cuma günü kariyer alanınızda Ay ve Uranüs'ün sabah saatlerinde belirgin olacak sert açısı nedeniyle sabahtan öğleye kadar olan dönemde gerginliklere neden olabilir. Kadınlarla olan ilişkilerinizde anlaşmazlıklara açık olabilirsiniz. İş profilinizde daha çok kadınlarla ilgili konular hakimse cuma günü iletişime dikkat etmekte fayda var. 

Sevgili Yengeç burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat