Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

1,293
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar,

Çarşamba günü Güneş Kova burcuna yerleşecek. Yeni sponsorlar yeni mali kaynaklar bulmanıza yardımcı olacak. Aynı zamanda riskli yatırımlarla ilgileniyorsanız sizin açınızdan canlandırıcı bir dönem de başlayacak. Büyük kayıplara uğramayacaksınız.

Yine de cumartesi günü gerçekleşecek dolunay yeni gelir kapıları açarken, bazı gelir kaynaklarınızı da kaybetmenize neden olabilir. Dolunay çarşamba gününden itibaren, hafta sonuna kadar etkili olacak, gelecek haftanızı da etkileyecek. Bu süreç içinde gelir kaynaklarınızla vedalaşırken dikkatli olmanız gerekli. Aslında olumlu bir dolunay. 

Plüton ile Merkür karışımı karşıt burcunuzda, yani Oğlak'ta gerçekleşecek. Eğer bir iş ortaklığınız varsa sizi negatif etkileyecek. İş ortaklığınız yok ancak düzenli bir işiniz varsa, kısmen yakınlarınızla etkileneceksiniz. Hiçbir işte çalışmıyorsanız da eşinizle, danışmanlarınızla ya da yakınlarınızla ilişkide küçücük bir cümle bütün hayat düzeninize mal olabilecek. Dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Aynı zamanda Güneş'in ve dolunayın yaratacağı fırsatları olumlu şekilde değerlendirebilecek bir haftadasınız. 

Sağlık ve mutluluk diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat