Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,364
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, pazartesi günü sosyal alanlarınızı, hedef ve isteklerinizi öne çıkaracak yeni ay gerçekleşecek. Ancak yeni ay belirsizlik içeren enerjilerle birlikte geliyor.
 
Pazartesi günü ayın öğlen 12.30'a kadar açısız olması, bu etkinin Çarşamba günü 17.00'ye kadar tekrar etmesi ve üstüne Salı günü merkürün rötara geçmesi sizi oldukça hassas kılıyor. Yeni bir başlangıcı bu haftaya denk getirmemeye çalışın. Eşya kayıplarına, unutkanlıklar nedeniyle işlerinizin aksamasına karşın hafta boyunca tedbirli olun. Bu hafta planlı olmak, not ederek işleri koordine etmek, hafızanıza pek güvenmemek gerekmekte.

Çarşamba akşam 17.00'den itibaren ay burcunuza geçiyor ve Perşembe günü de burcunuzdaki Venüs ile kavuşum yapıyor. duygusal hayatınız, aşk konuları ve ilişkileri ele almanız açısından perşembeden itibaren daha duygusal, hassas ve romantik olabilirsiniz. İlişkiler açısından Perşembe ve Cuma günleri desteklisiniz. 

Cuma günü ay hilal pozisyonuna burcunuzda ulaşacak. Ay'ın hilal haline dönmesi normalde rahatlatıcı ve yeni başlangıçları destekleyen bir etkidir. Ancak haftanın genel etkilerinin sabit olmaması ve değişimlere açık olması başlangıçları dikkatli organize etmek gerektiğini ve planlı davranmanızı öneriyor.
 
Bu hafta ruhsal açıdan dikkat etmeniz gereken ise öncelikle iç öfkelerinizin, geçmişle bağlantılı konuların fazlasıyla sizi rahatsız edebilmesi. Bu nedenle hafta boyunca kendinizi oyalayın ve çetrefilli, zorlayıcı işleri devre dışı bırakarak, kafanızın içinde sizi zorlayan düşüncelere de pek fazla prim vermeden oyalanmaya gayret edin. Aksi halde, eski konular, eski işler fazlasıyla gerginleşmenize, gereksiz şekilde kendinizi zorlamanıza neden olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat