Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşanacak?

1,541
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşanacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Çarşamba günü Venüs Kova burcuna yerleşecek ve cinsel yaşamınızla ilgili yeni bir evre başlatacak. Daha mutlu, daha keyifli hissedeceksiniz. İlişkiniz varsa gitgide daha çok yakınlaşacaksınız. 

Bu alan aynı zamanda başkalarının kaynaklarından yararlanabileceğiniz bir alandır. Yakın çevrenizin kaynakları önünüze serilecek. Aynı zamanda kredi almak gibi bir düşünceniz varsa bunu bu hafta başarabileceksiniz veya yeni sponsorlar bulabileceksiniz. Hem parayla hem de aşk yaşamınızla ilgili gelişmeler sevindirici olacak.
 
Cuma günü Güneş dostunuz Balık burcu alanına yerleşmiş olacak. Cumadan itibaren seyahatler ve eğitim, hatta medya çalışmaları ön planda olacak sevgili Yengeçler.

Gelecek hafta pazartesi günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisini ise bu hafta çarşambadan itibaren hissediyor olacaksınız. Yakın çevrenizi geliştirmek için dolunaydan yararlanabilirsiniz. Çünkü görülen o ki uzak çevrenizden kimi insanlar sizi hayal kırıklığına uğratacak.

Bu hafta bir yandan sosyal çevrenizi genişletirken diğer yandan sunum, kitap yazma gibi konulara son noktayı koyabilirsiniz. Uzun zamandır süre gelen kendinizi tanıtmakla ilgili projeleriniz nihayetlendirilecek ve istediğiniz finali yapabileceksiniz.

Güzel bir hafta iyi değerlendirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat