Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

2,283
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar,

Aşk, evlilik, ortaklık, hatta belki de taşınmak, yurtdışına gitmek ya da birlikte medya çalışmaları yapmak gibi konularda son derece şanslı olduğunuz bir haftadasınız. Bir düşünüz gerçek olacak. Özellikle seyahat etmek, eğitim almak, medya çalışması yapmak istiyorsanız o alanlardan birinde gerçek aşka rastlayabilirsiniz veya evlilik kararı alabilirsiniz. 

Bu hafta pek çok açıdan çok güzel etkiler altındasınız ancak haftanın ikinci yarısında maalesef hava değişiyor, bulutlanmalar başlıyor. Evliyseniz ya da bir iş ortağınız varsa kariyerinizle ilgili pürüz yaratabilir. Hayal ettiğiniz, planladığınız, olmasını çok istediğiniz şeylerin bir kısmı gerçekleşmeyebilir. Bu da sizi bir hayli üzebilir. Oysa bu hafta başınıza ne geliyorsa, özellikle haftanın ikinci yarısında kendinizi serbest bırakın, hayatın akışına izin verin. Olan her ne ise, bu sizin hayrınıza olacak. İlk başta üzüleceksiniz ama gelecek hafta ve aylarda iyi ki olmuş diyeceğiniz sorunlarla şimdi, bu hafta karşılaşacaksınız. Çözüm yerine ayrılmanız, bırakmanız gerekiyorsa özellikle bunu yapmanız gerektiğini bir kere daha hatırlatmak isterim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat