Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

1,203
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, Perşembe günü burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay kişisel konuları, ailevi işleri ve durumları gündeminize taşıyacak. Yeni Ay dönemleri belirsizlikler artar ve duygusal ve zihinsel olarak karmaşık etkiler yaşanabilir. Bu süreçte fiziksel olarak enerjimiz düşer ve hastalıklara, yorgun hissetmeye meyilli oluruz. 

Yeni Ay süreci burcunuzda gerçekleşeceği için bilhassa kişisel işlerinize yönelmek, başlatmak istedikleriniz adına durumları değerlendirmek için etkiler uygun olacak. Ancak bu hafta maddi konular, önemli finansal işleri başlatmak destekli değil. Parasal işleri daha çok önümüzdeki haftaya düzenlemeye gayret edin. 

Hafta boyunca elektronik aletlere, ev içi kazalara, tesisat ve benzeri sorunlara, aile içi gerginliklere daha açık olacaksınız. Evde eşiniz veya ebeveynlerinizle alakalı konuları, tartışmaya dönüştürmeden ele alın ve küçük şeyleri büyütmemeye gayret edin.

Aile içinde ve işinizde gereksiz sorumluluk almak, iş yükünüzü artırmak uygun değil. Yapamayacağınız veya sizi yoracak sözleri vermeyin, sorumluluklarınızı arttırmayın. Unutmayın ki bu hafta yardım için veya hayır diyemediğiniz için aldığınız ek yükler sonradan üzerinize kalabilir ve görevleriniz haline gelebilir. 

Hafta boyunca araştırma yapmak, sanatla uğraşmak, hobilerinize yönelmek, karışık ve sizi zorlayacak işlerden uzak durmak doğru olacak. 

Perşembe 14.25 ile 17.26 arası ayın boşlukta olması nedeniyle temkinli olmak, yeni bir işi hayata geçirmemeye özen gösterin. 
Sevgili Yengeç burcu haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat