Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,867
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 

Pazartesi günü Akrep burcunda Venüs - Jüpiter kavuşumu olacak. Özellikle aşk, ilişkiler ve flört konularında çok şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir, ilişkiler vasıtası ile mutluluğu yakalayabilirsiniz. Tutkulu birtakım ilişkiler bu dönemde sizi bekliyor gibi görünüyor. 

Çarşamba günü Ay, Terazi burcunda Mars beraber olacak. Ay-Mars kavuşumu nedeniyle evinizde, ailenizle kendinizi bazen gergin hissedebilirsiniz. Öfkenizi karşı tarafa çok net bir şekilde ifade edeceğiniz bir dönemdesiniz. Bu gücü evinizde yapmak istediğiniz değişikliklere veya tadilat gibi konularda kullanırsanız daha iyi edersiniz. Aile büyüklerinizden de destek alacaksınız diyebiliriz. 

18 Kasım Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeni ay var. Akrep burcundaki stelyum, gezegen birikmesi ve yeni ayın da Akrep burcunda gerçekleşmesi, özellikle aşk ve ilişkilerde size büyük fırsatlar getirecektir. Yaşamdan daha fazla keyif almak adına yeni bir döneme giriyorsunuz. Yeni girişimler ve yeni atılımlar yapacaksınız. Çocuk sahibi olmak adına da güzel dönemlerdesiniz. Bu dönem, aynı zamanda içinizdeki çocuğu ortaya çıkaracak, hayattan keyif alacağınız bir dönemin de başlangıcı olacak. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat