Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 13 - 19 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

989
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 13 - 19 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 

Eskiye dair konular gündeminizde. Bu hafta evinizle ilgileniyorsunuz. Eski hatıralar, albümler,  resimler  canlanıyor gözünüzün önünde sanki. Aslında genel olarak haziran ayları Yengeçler için zordur. Arkadan dönen işler, gizli kapaklı konular, laf taşıyanlar, laf söyleyenler çok olur bu ayda. Bunun sebebi ise İkizler burcunun sizin 12'inci evinize denk düşmesi. Bu burçta bir stelyum var şu an. Merkür de Boğa burcunda İkizler'e geçişini yaptı. Bir gezegenler topluluğu oluştu arka planınızda. Bu enerjiyi iyi yönde dengelemek pek tabii sizin elinizde. Dua ederek, kendi iç sesinizi dinleyerek, yüreğinize yönelerek zaman geçirmek iyi olacaktır. İhtiyaçlarınıza kucak açmak, arzuladıklarınızı düşünüp plan yapmak ve buna ek olarak meditasyon ve yoğa tarzı şeylerle ilgilenip sakinleşmeye yönelmeli, dinginleşmeye çalışmalı ve bu dönemde ağırlıkla yalnızlığı tercih etmelisiniz. Çünkü en yakın dostunuz yine kendinizsiniz, bunu unutmayın.

Bu hafta ortasında hobilerinize, ilgi alanlarınıza yönelecek ve kendinizi geliştirmenin yollarını keşfedeceksiniz. 

Hafta sonunda Venüs sizin burcunuza geçiş yapıyor. Ne mutlu size! Hemen bir destek geldi ve güzel gelişmeler kapıda. Ancak bir yandan da Satürn ve Merkür ile Ay ve Merkür arasındaki karşıtlıklar duygularınızı bastırdığınızı, akıl ve mantık arasındaki uyumsuzluğu vurguluyor. Sevdiğiniz kişiye açılamıyorsunuz bir türlü, tutuksunuz sevgili Yengeçler. Belki bu konuya biraz daha eğilmeniz iyi olur.

Haftaya görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat