Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

1,599
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 

Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle ilişkiler alanında yeni birtakım gelişmeler olabilir. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz, seyahatler gündeme gelebilir, seyahatler esnasında veya sosyal medya aracılığı ile tanışacağınız biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğitim öğretim alanında çalışan Yengeçler bu dönemde son derece şanslı görünüyor. 

Perşembe günü Kova burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması, kendi bilincimiz ve irademizle çözemediğiniz, eyleme geçmediğimiz konularda gökyüzünden gelen bir ilahi dokunuştur. Tutulma ile bu konular tekrar gündeme gelir. 

Özellikle parasal ve maddi alanlarda birtakım değişiklikler olabilir. Miraslar gündeme gelebilir, güçlü insanlardan destek görebilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak adına eyleme geçtiğiniz bir dönemdesiniz. Kendi gücünüzü test edeceksiniz. Bu dönemde kendinizi cinsel alanda da güçlü hissediyorsunuz. 

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür'ün Balık burcuna geçmesi ile beraber sosyal medyada aktif olabilirsiniz; fikirleriniz ve görüşleriniz ile insanlar üzerinde etkili olmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Başka kültürlere ait insanlardan yeni birtakım pratik bilgiler öğrenebilirsiniz. Eğitim öğretim alanında çalışan Yengeçler, bu alanda da destekleniyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat