Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

1,332
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, haftaya aile ve yuva alanlarınızı aktive eden enerjilerle başlıyorsunuz. Pazartesi günü etkin olacak Ay - Uranüs karşıtlığı ebeveynler ve özellikle anne ile ilişkilerinizi hassas kılabilir. 


Hafta başı pazartesi ve salıyı kariyer konularında duygusal kararlar almak ve uygulamak adına da etkiler uygun değil. Haftanın etkileri işiniz ile ev dengelerini iyi uyumlamanızı önemli kılıyor. İş ve ev sorunlarınızı iyi ayrıştırmalı ve bu alanlarda ki konuları dengeli ve dikkatli yönetmelisiniz. 

Çarşamba ve perşembe günleri ise özellikle ticari adımlarda durumları çok yönlü ele almakta zorlanabileceğiniz için önemli bir kararınızda fikirlerine değer verdiğiniz veya uzman kişilere danışarak adım atın. Özellikle hukuki konularda başlatmanız gereken bir süreç söz konusu olursa, bu durumu konusunda uzman kişilerden fikir alarak değerlendirmeye gayret edin. 

Bu hafta eğitim alanlarınıza geçecek olan Mars, bu konularla ilgili uğraşılarınız varsa yaklaşık bir buçuk aylık dönemde daha aktif olacağınız enerjilerini aktive ediyor. Ancak bu etki bir yandan da inançlarınız veya düşünceleriniz adına daha inatçı ve fevri davranmanıza da neden olabilir. 

Mars transitinin bu haftaki etkisi perşembeden itibaren cumartesiye kadar duygusal alanlarda çabuk öfkelenebilen bir yapıda kalmanıza neden olabilir. Dolayısı ile bu hafta duygusal tepkilerinizi kontrol etmek sizin için önemli olacak. 

Sevgili Yengeç burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat