Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,130
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar, 


Pazartesi günü gerçekleşecek Jüpiter ve Plüton arasındaki 120 derecelik açı ailedeki erkekleri ön plana çıkarıyor. Özellikle çalıştığınız ortamda erkek bir yöneticiniz varsa duyarlılığınızın üstüne fazlası ile gelebilir. 

Alınganlığınız ve karamsarlığınızı bu aralar Plüton'un etkileri nedeniyle üst seviyeye çıktığından, perşembe gününe kadar kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Perşembe gününden itibaren Mart - Plüton arasındaki 120 derecelik açı sayesinde hem kendinizi toparlayacak, hem de ailedeki alım-satımlar, geri dönüşüm projeleri ve vasa hukuksal sorunlarla ilgili olumlu gelişmeler moralinizi yükseltecek.

Hafta sonu Ay'ın Yay burcundaki hareketi duygularınızı yükseltirken, okumak, alışveriş yapmak ve kişisel bakımınıza vakit ayırmak için fırsat yakalayabilirsiniz.

Sevgili Yengeç burçları, bu aralar sevdiğiniz insanları hassasiyetlerinizi anlamadıklarını düşünerek fazla yoruyor olabilirsiniz. Plüton'un geri hareketi yeni bitti ve bu nedenle kendinizi baskı altında hissetmeniz çok normal. Biraz kendinize zaman tanıyın. 

Pazar günü Ay Yay burcunun son derecelerinde olacak. Pazar gününden itibaren araştırmacı bir yapıya bürünecek, hiç konuşmadığınız insanları sosyal medyada neler yaptığını takip etmek isteceksiniz. Ancak bu hafta size tavsiyemiz dikkatli olmanız ve iz bırakmamanız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat