Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

947
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 

Bu hafta yeni yıla başlarken, salı günü Yengeç burcunda bir dolunay var. Bu dolunayın etkilerini hafta boyunca hissedeceksiniz. Duygusal olarak hassas olacağınız bir dönemdesiniz. Kendi yaşamınız, hayat planlarınız ile ilgili farkındalıklar yaşayacaksınız. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir. Partnerinizle beraber oturup uzlaşırsanız bu dönemi daha rahat atlatabilirsiniz.

Bu hafta gezegenlerin Oğlak burcunda birikmiş olduğunu görüyoruz. Venüs, Güneş ve Plüton Oğlak burcunda. Satürn de Oğlak burcuna yeni geçti. Bu da sizi direkt ikili ilişkiler, ortaklıklar alanında etkiliyor. Partnerinizle birlikte sorumluluk alarak hareket edeceksiniz. Özellikle ilişkilerde somut adımlar atmanız gereken bir dönemdesiniz. İki kişi bir araya gelip anlaşıp uzlaştığınız takdirde hem kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edebileceksiniz hem de ilişkinizi çok net ve somut adımlar atarak yürütebileceğiniz bir dönemdesiniz. 

Hafta içi etkili olacak bir diğer açı da Akrep burcundaki Mars-Jüpiter kavuşumu. Bu kavuşum sizi özellikle yaşamdan keyif almak, aşk, ilişkiler, flört ve cinsellik konularında etkiliyor. Bu konularda kendinizi çok güçlü ve motive hissedeceksiniz. Jüpiter'den dolayı bazen konuları abartabilirsiniz. Dolayısıyla bu dönemde hayattan daha fazla keyif almak adına somut adımlar atarsanız, ileriki günlerde çok daha mutlu olursunuz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat