Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,557
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yengeç burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yengeç burcu, 


Haftaya kariyer alanlarınızda aktif olacağınız etkilerle başlıyorsunuz. Özellikle pazartesi ve çarşamba arası iş ve mesleki konularda sonuç odaklı olacak. Birikmiş işleri daha rahat çözecek ve yoluna koyacak, yeni fırsat ve şanslara da açık olacaksınız. Sizi aktif ve iyimser kılacak bu enerjiler hafta ortasına kadar ele aldığınız işlerde gerçekçi yaklaşımlardan da uzaklaşmadan kararlar almanız gerektiğini de vurgulamakta. 

Çarşamba gününden itibaren sosyal alanlarınıza geçecek olan Ay, hafta başında gelen fırsatları çevrenizin de desteği ile değerlendirme ve sonuçlandırma adına destekli olduğunuza işaret etmekte. 

Cuma günü sabah 09:45 ile öğlen 13:30 arası açısız ilerleyecek olan burcunuz yöneticisi Ay, yeni başlangıçları bu saat aralığına almamanız gerektiğini göstermekte. 

Cumartesi gerçekleşecek yılın son Dolunay'ı, sizi duygusal alanlarda zorlayabilir. İlişkiniz veya aşk hayatınızla ilgili vermeniz gereken bir kararı artık sonuca bağlamak durumunda kalabileceğiniz gibi, gizlediğiniz kendinize sakladığınız bir ilişki veya özel bir mesele de açığa çıkabilir. Dolunay'ı takip eden bir haftalık süreçte giderler, ilişkiler, özel konularınız adına temkinli olmak doğru olacaktır. 

Sevgili Yengeç burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat