Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yazın Avrupa'da nerelere gidebiliriz?

337
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yazın Avrupa'da nerelere gidebiliriz?

Yazın Avrupa'nın güneyinde sıcaklık ortalamaları 35 - 40 dereceyi bulmaktadır. Temmuz ve ağustos ayları yazın en sıcak ayları olması sebebiyle deniz, kum ve güneş olan yerlere gitmek isteyenler Avrupa'nın güneyini tercih edebilir.


Hırvatistan'ın Dubrovnik şehri başta olmak üzere İtalya, İspanya ve Fransa'nın sahil kısımları yaz mevsiminde Avrupa?da öne çıkan tatil beldeleridir.

Yazın Avrupa'da serin bir hava olarak Kuzey Avrupa ve İskandinavya dikkat çekiyor. Burada gündüzlerin yaklaşık 16 - 17 saat olması Kuzey Avrupa'yı çekici ve ilginç kılabiliyor. Güney Avrupa ortalama 35 - 40 derece bir havaya sahipken Kuzey Avrupa 20 derecelik bir ortalamaya sahiptir.

İskandinav ülkelerinden Norveç başta olmak üzere Danimarka, İsveç ve Finlandiya tercih edilebilir. Baltıklardan Litvanya, Letonya, Estonya ve Rusya'nın S.t Petersburg şehirleri yazın Avrupa için gezilmesi ideal yerlerdendir. Orta Avrupa'da Budapeşte, Viyana ve Prag yazın gidilebilecek ideal yerlerdendir. Bu bölgelerde hem lüks hem de ekonomik konaklama yerleri mevcuttur.

Yazın Avrupa'nın güneyinde sıcaklık ortalamaları 35 - 40 dereceyi bulmaktadır. Temmuz ve ağustos ayları yazın en sıcak ayları olması sebebiyle deniz, kum ve güneş olan yerlere gitmek isteyenler Avrupa'nın güneyini tercih edebilir. Hırvatistan'ın Dubrovnik şehri başta olmak üzere İtalya, İspanya ve Fransa'nın sahil kısımları yaz mevsiminde Avrupa'da öne çıkan tatil beldeleridir.

Yazın Avrupa'da serin bir hava olarak Kuzey Avrupa ve İskandinavya dikkat çekiyor. Burada gündüzlerin yaklaşık 16 - 17 saat olması Kuzey Avrupa'yı çekici ve ilginç kılabiliyor. Güney Avrupa ortalama 35 - 40 derece bir havaya sahipken Kuzey Avrupa 20 derecelik bir ortalamaya sahiptir. İskandinav ülkelerinden Norveç başta olmak üzere Danimarka, İsveç ve Finlandiya tercih edilebilir. Baltıklardan Litvanya, Letonya, Estonya ve Rusya'nın S.t Petersburg şehirleri yazın Avrupa için gezilmesi ideal yerlerdendir.

Orta Avrupa'da Budapeşte, Viyana ve Prag yazın gidilenilecek ideal yerlerdendir. Bu bölgelerde hem lüks hem de ekonomik konaklama yerleri mevcuttur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat