Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

1,542
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

Yay & Yükselen Yay 

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar; karşıt burcunuz İkizler'de 28 Mayıs'ta Yeni Ay olacak. Buradaki etki size yeni bir ortaklık kararı getirebilir veya devam eden bir ortaklığınızı sonlandırabilirsiniz. 

İlişkilerinizin ve ortaklaşa yaptığınız işlerin ön planda olduğu bir ay bekliyor sizi. Buradaki enerji gönül işleri veya çalıştığınız kurum, birlikte iş yaptığınız kişilerle yaşayacağınız yenilenme alanında gerçekleşebilir. 

Bu ay öncelikleriniz ikili ilişkilerinizde. 7 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arası Merkür gerilemesi yaşayacağız. Özellikle 17 Haziran'a kadar gerileme etkisi sizi mali konularda düşündürecek. Bir yatırım yapmak istiyorsanız bunun ile ilgili araştırma yaptığınız bir sürece girebilirsiniz ancak Merkür retrosu sürecinde önemli bir girişim yapmak yerine mevcut koşullarınızı iyi analiz etmenzi gerekir. 

Yönetici gezegeniniz Jüpiter kaynaklar alanınızda. Jüpiter'in Satürn ile yapacağı olumlu etki maddi konularda fırsatlar getirecek. 17 Haziran'dan sonra Merkür İkizler burcunda retroya başlayacak. Yeni oluşumlar ile ilgili 1 Temmuz'a kadar analiz etme ve değerlendirme şansınız olacak.

Merkür retrosu içimize dönmemiz, biraz rolantide kalmamız, ne istediğimizi bulmamız açısından değerlendirilmesi gereken bir dönem. Yıldızlar, mevcut ilişkiniz, yeni girişeceğiniz iş ortaklıkları veya yatırım yapacaksanız bunlar ile ilgili ani kararlar almayın diyor. 

Bu ay kendinizi biraz akışa bırakın; olumluyu da, olumsuzu da bu dönemde çok büyütmeyin. 

13 Haziran'da burcunuzda olacak dolunay enerjisi ile kutupsallığı sen ve ben dengesinde yaşayacaksınız. İlişkileriniz biraz çekişmeler yaşayabilir, kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Anlaşılmıyor olduğunuzu düşünebilirsiniz. 

Kısa süreli olmasına rağmen, dolunay enerjisi nedeniyle ay ortasında yaşanacak bazı gergin açılardan siz de etkileneceksiniz. Özellikle dostlar ve umutlar hanenizde gezinen Mars, bir süre daha burada kalacak. 

Bu yıl Nisan ve Mayıs aylarında gökyüzünde önemli sert ekiler oldu. Bunun size etkisi hayata karşı umutlarınızı ve beklentilerinizi belki de çevrenizi değiştirmek yönünde olmuş olabilir. Bazılarınız ise maddi kaynaklarınızda gezinen Plüton ile para ile ilgili zorlanmalar yaşadınız. 

Mars bir süre daha maddi alanlarda gezecek ve 14 Haziran'da Plüton ile sert görünümde olacak. Plüton sizleri para konusunda sınavlara sokarken aynı zamanda güçlendirecek. 

14 Haziranda Mars ve Plüton'un birbirleri ile yapacakları sert açı sonucunda maddi koşullarınız ile ilgili bir karar alabilirsiniz. Bu açı stresli olsa da belki de değişim enerjisi ile sizin yön bulmanıza daha çok yardım edecek.

Ortaklık alanınızda gerçekleşen Yeni Ay sizi yeni koşullara hazırlıyor. İyi planlama yaparsanız olumlu sonuçlar gelecek.

Venüs 23 Haziran'a kadar günlük hayatınıza düzen getirmek üzere çalışacak. Belki biraz günlük düzeninizde size iyi gelecek düzenlemeler yapmak isteyeceksiniz. 

İş hayatınızda olumlu fırsatlar yakalayabilir, iş arkadaşlarınız ile daha rahat iletişim kurabilirsiniz. Venüs desteği var ama Merkür retrosunu unutmamak gerekiyor. Yeni teklifler alabilirsiniz ancak ilerleme kaydetmek istiyorsanız iyi planlama yapmanız gerekiyor. 

13 Haziran'da Venüs ve Satürn arasında yaşanacak çekişme enerjisi ile karar vermekte zorlanabilir; ilerleme kaydetmekte tutukluk hissedebilirsiniz. 

Güneş 21 Haziran'da Yengeç burcuna geçiş yapacak. Bu, finans konularının ön plana çıkacağı anlamına geliyor. Gelişme ve fırsatlar olabilir. Haziran başında yapmış olduğunuz girişimin etkilerini ay sonu görebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat