Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

1,539
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Yaylar, 25 Ağustos'ta gerçekleşen Yeni Ay Başak burcunda ve sizler için haritanızın en tepe noktası dediğimiz alanında.. Bu da gösteriyor ki, hayatınızda bir değişim olabilir ve bu herkes tarafından görünebilir. Sizler bir kararınızı açıklıyor olabilir ve bunu aktarıyor olabilirsiniz. Bu alan aynı zamanda kariyer ile de ilgilidir ve belki bazı 

Yaylar için bir iş ortamı değişimi olabilir veya bir terfi alabilirsiniz. Güneş'in ve 5 Eylül itibari ile Venüs'ün de bu alan geçişi beraberinde Plüton ile kuracakları olumlu kontak maddi kaynaklar konusunda bir iyileşme veya gelirlerinizde bir artışı getirebilir. Bir diğer yandan da Yuva ve İş konusunda birtakım kararları da alıyor olabilirsiniz bu etki ile birlikte. İdeal yuva koşulunuzu gerçekleştirmek istiyorsunuz. 

Venüs 29 Eylül'e kadar Başak burcunda olacak, bu da gösteriyor ki, üstlerinizden aradığınız destek gelecek. Aynı zamanda geleceğe yönelik kararlarınızda da destekleyecek sizleri.

9 Eylül'de Başak ve Balık burçları aksında yaşanacak Dolunay enerjisi ile size beklediğiniz destekler de gelecektir.  Merkür Terazi burcunda olacak 28 Eylüle kadar. Dostlarınız, çevreniz arkadaşlarınız ile bolca iletişim getirecektir hayatınıza. Bir idealinizi dostlarınız ile paylaşıyor olabilirsiniz. 

Burcunuzun yönetici gezegeni Jüpiter'in artık faydasını görmeye başlıyorsunuz diyebilirim. Ayın ilk 2 haftası her ne kadar enerji olarak düşük olsa da ruh haliniz, sonraki 2 hafta temponuzda, enerjinizde gayet yükselmeye başlıyor olacak.  Mars Yay sürecinde dışa dönük ve yüksek enerjide hissedebilirsiniz. Seyahat fırsatları yakalayabilirsiniz,  bekar yayların kapısını aşk çalabilir. Neşeyi arıyorum hayatımda diyorsunuz ve bunu bulmak için de gayet enerjiniz yüksek olacaktır.
23 Eylül'de Güneş'te Terazi burcunda olacak. Terazi sizlere dost burçtur, olumlu gelişmeler getirecektir ve çevrenizde sizi parlatacaktır. 
25 Eylül'de Uranüs ve Jüpiter arasında yaşanacak olumlu açı ile birlikte, kısa seyahatler yapabilirsiniz. Ticaret ile uğraşan Yaylar için de olumlu sürpriz gelişmeler olabilir. Bir anda büyük bir iş alabilirsiniz örneğin. Bir dava sonucu bekleyen Yaylar içinde sürpriz ve olumlu gelişmeler olabilir. Şans her daim yanınızda olsun...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat