Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,019
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu hafta başı pazartesi günü, sosyal alanlar, arkadaşlar ve onlardan alacağınız destekler sizin için daha vurgulu. Çözemediğiniz veya takılı kaldığınız bir konuda çevrenizden gelecek destek sizi rahatlatabilir. 


Bu hafta ortası, salı ve çarşamba günleri keskinleşen enerjiler, restleşmelere, inatlaşmalara, olaylara kendi açımızdan bakmaya yol açabilir. 

Kıskançlıklar, biriktirdiklerinizin aniden su yüzüne çıkması veya kendinizi kontrol etmekte zorlanma söz konusu. Bu etkiler sizin adınıza rekabet ettikleriniz, düşmanlar veya gizli kalmış konu ve kişilerle ilgili alanlarınızı tetikleyecek. 

Hakkınızda konuşmalar yapıldığına şahit olabilir, beklemediğiniz konularla yüzleşebilirsiniz. İçsel öfkeniz ve gerginlikleriniz yükselebileceği gibi, kendinizle kalmak ve insanlardan uzaklaşmak arzunuz da artabilir. 

Hafta ortası Perşembeye kadar olan dönemi, stresli ve zorlayıcı olay ve durumlardan uzak durmaya çalışarak geçirmeniz, söz konusu enerjileri daha rahat atlatmanıza destek verecek. 

Perşembe günü burcunuzda gerçekleşecek Dolunay, duygusal olarak sizi yükseltirken, hafta başından beri sizi içerde, kendinizle kalmaya zorlayan enerjileri de dağıtacak. 

Dolunay, tutkuyla sizi cesur adımlara doğru da itebilir. Kişisel alanlarınızda bir süredir beklettiklerinizi faaliyete geçirmek, yenilenme isteğiniz, kendinizle ilgili kararlar alma eğilimleriniz artıyor. 

Bildiğiniz gibi, tam dolunay dönemleri önemli adımlar için uygun değildir. Bu hafta tam Dolunay, perşembe ve cumaya denk geliyor. Bu nedenle kararlar alabilirsiniz ama bunları hayata geçirmek için cuma gününden sonra adım atmanız doğru olur. 

Hafta sonu, maddi alanlarda sorumluluklarınızı ve dikkat etmeniz gereken konuları gözden geçirme ve maddi gidişatınızı planlama açısından enerjiler destekleyici.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat