Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

966
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Yay burçları haftanın ilk günü yoğun ve kendilerini yoracak plan ve programlardan, iş akışlarından uzak durmaya çalışmalı. Etkiler dönüşüme açık olurken, durumlar sizin dışınızda gelişebilir. Olayları kontrol etmeye çalışmaktan ziyade biraz daha akışa bırakmak gerekiyor.

Salı ve Çarşamba günleri, eğitim, danışmanlık, yüksek öğrenim alanları, akademik çalışmalar, yabancılarla ilgili her türlü iş ve çalışmalar ve projelere yönelmek sizin adınıza daha destekleyici. Öte yandan yazım, basın, yayıncılık gibi konularla uğraşıyorsanız, hafta ortasına kadar bu alanlarda yeni gelişmeler söz konusu olabilir.

Perşembe den itibaren kariyer ve iş alanlarınıza yönelecek, işinizle ilgili organizasyonlar içinde bulunabileceksiniz. Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri iş yükünüz artarken, daha fazla sorumluluk ve planlama yapmak durumunda kalabilirsiniz. Ticari alanlar, teknik konular, raporlama ve analizlerde elde ettiğiniz sonuçlarınızı kontrol ederek değerlendirin. Çok dikkat isteyen karmaşık konuları ise Perşembe ve Cumaya almamaya veya üzerinden birkaç kez geçerek değerlendirmeye çalışın.

Hafta sonu ilişkileriniz ve duygusal alanlar sizin için öne çıkıyor. Sosyal olacak ve özellikle aile büyükleri veya arkadaşlarınızla daha rahat edeceksiniz. Eşiniz veya ilişkiniz olan kişiyle olan iletişime ve diyaloglara daha özen göstermeniz gereken etkiler hafta sonu vurgulu olacak. Bu nedenle özellikle geçmişten gelen konular, uzun süredir biriktirdiğiniz mevzularda zihniniz fazlasıyla takılı kalabilir. 

Esnek olun, olayların üstünde fazla kalmamaya gayret edin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat