Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

948
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, pazartesi günü karamsar ve içe dönük olabilirsiniz. Haftaya sebepsiz içsel gerginliklere biraz daha açık olarak başlıyorsunuz ancak salı gününden itibaren burcunuzda olacak Ay, depresif enerjilerinizi de kısa sürede dağıtacak. 

Yay burcu haftalık yorum

Salı ve perşembe arası, kişisel konular, kendinizle ilgili yapmak istediklerinize yönelmek adına etkiler destekleyici. Ay bu süreçte büyüyen fazda olacağı için sizi daha aktif ve bireysel kılıyor. Diğer yandan özellikle duygusal konularda karşı cinsin ilgisini çekmeniz, fiziksel olarak daha çekici olmanız haftanın bu aralığında daha destekleyici.

Perşembe günü burç değiştirerek maddi alanlarınıza geçecek olan Ay, parasal alanlarınızda girişimci olmanıza neden oluyor. Perşembe günü 16.40'a kadar açısız ilerleyecek olan Ay, yeni başlangıç yapmayı, önemli bir konuda adım atmayı desteklemiyor. Eğer maddi konularda adım atmayı planlıyorsanız bu hafta perşembe günü bu konuda başlangıç yapmayın. Perşembe genel olarak belirsizliklerin biraz daha öne çıktığı bir gün diyebiliriz. Cuma günü rahatlayan enerjiler, bu alanlarda daha rahat hareket etmenizi ve sonuç odaklı olmanızı sağlayacak.

Hafta sonu cumartesi günü tekrar açısız alana girecek olan Ay, cumartesi günü sabah 11 ile akşam üstü 17.00 arası boşlukta kalacak ve enerjiler özellikle alışverişlerde dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. Gereksiz alımlar, lüks harcamalar adına cumartesi günü daha dikkatli olmalısınız. 

Sevgili Yaylar, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat