Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

560
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, hafta başı eğitim ve öğrenim konuları, bu alanlardaki adımlar, seyahat planlamaları adına destekleyici etkiler var. Ayrıca haftanın ilk günü enerjiniz yüksek olacak. 


Salı gününden itibaren kariyer ve iş alanlarınız öne çıkıyor. Salı ve perşembe günleri arası iş konularında yoğun bir tempo söz konusu. 

Yay burcu bu hafta

Bu hafta başından itibaren giderler alanınıza yerleşecek olan Mars, önünüzdeki yaklaşık 2 aylık süreçte gelir gider dengelerinizi iyi ayarlamanız gerektiğini vurguluyor. Rakipler, düşmanlar adına dikkatli olmanız gereken bir dönem olacak. Kendinize sakladığınız, belki de kimsenin bilmesini istemediğiniz bir anlamda gizlilik içeren konuların bu dönemde ortaya dökülmesi söz konusu olabilir. Özellikle kendinize sakladığınız bir ilişki veya birliktelik varsa Mars enerjisi bunu gün yüzüne çıkarabilir. 

Bu hafta cuma gününe kadar olan dönem, iş ve sosyal alanlarınızda yardımlaşmalar, başkalarından gelecek destekler ve sizin çevrenize vereceğiniz destekler, aracılık yapacağınız işler adına güzel etkiler söz konusu. Çevrenizle iletişim içinde bir hafta geçirirken, yardımlaşmalar önemli olacak. 

Perşembe günü akşam saatleri 17.45 ile 19.30 arasında Ay açısız ilerleyeceği için bu sürece özellikle duygusal konularda önemli adımları denk getirmeyin. Ruhsal olarak kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz ki bu aralığı daha çok bekleyerek veya rutin işlerle ilgilenerek geçirmeye özen gösterin. 

Cuma ve cumartesi günü özellikle duygusal ilişkilerinizde ve partnerinizle ilgili konularda durumları ele alırken, fazla duygusal tepkiler verebilmeniz nedeniyle, karşı cins ile diyaloglarınızda dikkatli olmalı ve düşünmeden konuşmamalısınız. 

Pazar günü kazalara ve yaralanmalara karşı evde ve özellikle dışarda spor yapıyorsanız tedbirli olmakta fayda var.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat