Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

797
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burçları, 

Bu hafta çarşamba günü gerçekleşecek Yeni Ay, sizi ortaklı alanlarınız, iş ortaklıklarınız, ekip çalışmalarınız, proje bazlı işlerinizde yeni gelişmelere açık tutarken, eşiniz, partneriniz ve her türlü ikili ilişkinizde farklı bakış açıları kazanmanıza ve hayatınıza yeni insanlar almanıza destek olacak.

Öncelikle ortaklı konularda ve iş ortaklıklarınızla ilgili alanlarınızda, eşinizle ilgili konularda Yeni Ay'ın gerçekleşeceği çarşamba günü ve takip eden perşembe günü, başlangıçlar yapmayın, kararlarınızı hayata geçirmeyin. 

Yeni Ay dönemleri Ay'ın ışığının en karanlık olduğu zamanlardır. Bu nedenle özellikle tam Yeni Ay günleri yeni bir başlangıç yapmamak gerekir. Dolayısı ile başladığınız işleri ilerde tekrar ele almak durumunda kalabilirsiniz.

Bu hafta ikili ilişkilerinizde ve iş yaşamınızda ortaklı her türlü alanınızda izleme, anlama, araştırma, düşünme zamanı ama adım atmak için özellikle hafta sonuna kadar beklemek çok daha doğru olur.

Hafta sonu etkiler zihinsel olarak sizi karışık ve dengesiz bir zemine sürükleyebilir. Bu nedenle hafta sonunu rahat edeceğiniz ortamlarda, aileniz veya sevdiklerinizle, size keyif verecek yerlerde geçirmeye özen gösterin.

Evde tamamlamanız gerekenleri düzenlemek, dekorasyon, ailenizle ilgili yardımlaşmalar yine hafta sonu size iyi gelecek konular arasında.

Sevgili Yaylar, sevdiklerinizle güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat