Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

981
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu hafta pazartesi öğleden sonra 17.00 civarı gerçekleşecek Yeni AYy kariyer alanınızda yeni gelişmeleri, teklifleri getirebileceği gibi ayrıca değişen şartları ve bu şartlara nasıl uyum göstereceğinizi test etmenize neden olabilir. 

Yay burcu bu hafta

Yeni Ay üstlerinizle veya sizin için otorite sembolü kişilerle olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gerektiğini, güç savaşlarına girmeden olayları akışına bırakmanızı da hatırlatmakta. Organize olmak, planlı hareket etmek bu hafta önemli noktalar arasında. Özellikle işlerinizle ilgili konularda ayrıntılara özen gösterin ve detayları atlamamaya çalışın. 

Bu hafta çarşamba günü boyunca Ay boşlukta, yani açısız ilerleyecek ve yeni başlangıçlar ve adımlar destek bulmuyor. Önemli işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı çarşamba gününe denk getirmeyin. 

Haftanın genel etkileri çalışma ve disiplinle sonuç alabileceğinizi vurgulamakta. Bu nedenle neyi ele alırsanız alın, disiplinli ve organize olmaya gayret edin.

Hafta boyunca etkin olacak Venüs - Jüpiter kavuşumu seyahatler, yolculuklar, yurtdışı planları veya geziler açısından sizi hareket geçirebilir. Yolculuk yapma isteğinizin yükseleceği etkiler söz konusu. 

Mars ve Satürn?ün yapacağı kavuşum, seyahatlerde veya gündelik koşturmada dikkatli olmanızı, evrakları iyi kontrol etmenizi gerektiriyor. Bu etki genel olarak kendinize sakladığınız konuların duyulmasına, rakiplerle sorun yaşamanıza, dedikodularla uğraşmanıza daha fazla olanak sağlayacağı için tedbirli olmanızda fayda olduğunu göstermekte. 

Bu hafta daha çok defansta kalmanız ve sizin dışınızdaki gelişmelere karşı savunmanıza önem vermeniz gereken etkileri barındırmakta. 

Sevgili Yaylar, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat