Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

818
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

YAY BURCU

Sevgili Yay burcu, hafta başı, eğitim, akademik çalışmalar, uluslararası işler ve kontaklar, yayıncılık alanları, seyahat ve turizm organizasyonları, felsefi konular, dini ve ruhsal araştırmalar gibi alanlarla ilginiz ve uğraşılarınız varsa, bu konularda yoğun temaslarda olabilecek, kendinizi öne çıkarabileceksiniz. 

Pazartesi ve Salı günü sizi aktif kılacak ve dışa döndürecek etkiler söz konusu. Araştırma yapmak, okumak ve incelemek adına da hafta başı size ideal etkiler veriyor. 

Çarşambadan itibaren ise kariyer ve iş alanlarınız yoğunlaştığınız konular olacak. Bu hafta başı araştırma yapmak ve çalışmalarınızı Çarşamba ve Perşembe günleri aktive etmek veya bu çalışmaları iş alanlarınıza geçirmek adına güzel etkiler var.

Özellikle satış ve halkla ilişkiler, insan kaynakları gibi alanlarda faal iseniz, bu etkiler sizi daha rahat destekleyecek.

Diğer yandan Cumartesi başlayacak Merkür gerilemesi, önünüzdeki yaklaşık 3 haftalık dönemde, krediler, bankalar, başkalarının kaynaklarından gelebilecek gelirleriniz, prim ve komisyonlar adına sizi ani gelişmeler içinde tutabilir. 

Bu konularda özellikle hafta ortasından itibaren yeni adımlar atmayın. Ancak daha önceden başlayan işler bu süreçte yeniden revize olabilir. Duran, bekleyen krediler veya alacaklarınız aniden sonuçlanabilir. 

Hafta sonu sosyal alanlarınız aktive olurken, arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonlar, sosyal etkinlikleriniz öne çıkıyor. Ancak bu alanda gerçekleşecek Ay ve marsın güç birliği sizi zihinsel olarak gergin ve çabuk sinirlenmeye açık hale getirebilir. Özellikle sosyal görüşmelerde iletişime dikkat etmeniz hafta sonunu keyifli geçirmek adına doğru olacaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat