Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,101
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Yay burcu, bu hafta organizasyon yönünüz oldukça faal diyebilirim. Planlama, organize etme, düzene koyma açısından daha rahat hareket edebileceğiniz etkiler söz konusu.

Yay burcu bu hafta

Hafta başı, ikili ilişkileriniz, ortaklı alanlarınız öne çıkıyor. Çarşamba gününe kadar eşiniz, partneriniz veya iş ortaklıklarınızda destek alma, ikili ilişkileriniz adına plan yapma eğiliminiz yükseliyor. Hafta ortasına kadar hem fiziksel, hem de zihinsel olarak yoğun bir koşturma içinde olabilirsiniz. Bu dönemde planlarınızı hayata geçirmek, organize olmak adına enerjiler destekleyici olacak. 

Çarşamba ve cuma arası, biraz daha hassas etkileriniz var. Bir konuda artık tavrınızı ortaya koymak istiyorsanız veya olaylar sizin kontrolünüze geçsin arzunuz varsa, bunun için hafta ortasından itibaren aceleci davranmayın ve biraz bekleyin. Zira bu süreçte yanlış anlaşılmalara daha açık olabileceksiniz. 

Cumadan itibaren etkiler sizin adınıza daha keyifli konulara dönmenizi, arkadaşlar veya dostlarla vakit geçirmenizi destekleyecek. Cumadan itibaren ciddi ve ağır işleri bir kenara koyarak, kişisel alanlarınıza, hobilerinize veya zevk aldığınız işlere yönelmek ve bir anlamda biraz kafanızı dinlemek size iyi gelebilir. 

Sevgili Yaylar, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat