Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaylar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

1,068
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaylar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

12 - 18 Mayıs 2014 haftasında Yay burcu neler yaşayacak öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.


Bu hafta ortası gerçekleşecek dolunay sizi duygusal alanlarda fazlasıyla içe dönük kılabileceği gibi, hayatınızın başkalarına kapalı, tamamen size ait olan bölümlerine yeniden göz gezdirmenize, yeni kararlar almanıza ve en önemlisi de, gizli kalmasını istediğiniz bir alan veya durumun aniden ortaya çıkmasına neden olabilir. 

Dolunay süreçleri aydınlanma, hiçbir şeyin karanlıkta kalmadan ortaya çıktığı zamanlardır. Ay kendi ışığını en yüksek notaya taşırken, bizlerinde hayatlarında gölgeli duran ne varsa bu alanı revize eder ve bir anlamda yeniden şekillendirir. 

Dolunay dönemleri gölgelerin üzerine ışık tutulduğu zamanlardır. 

Dolunay süreçlerinde daha tutkulu, duygusal olarak gelgitli olurken, tepkilerimizde fazlasıyla yüksek perdeden ve kontrolsüz olabilir. Bu nedenle dolunay öncesi gün ve dolunay günleri her hangi bir konuda önemli bir başlangıç yapmayı veya adım atmayı tavsiye etmem. 

Bu hafta çarşamba günü gerçekleşecek dolunay, salı ve çarşambayı başlangıçlardan ve önemli kararları hayata geçirmekten uzak durarak geçirmek gerektiğini vurguluyor. 
Diğer yandan dolunay sizin için kapalı alanlarınızda, belki de gizlediğiniz, kimsenin bilmesini istemediğiniz alanlarınızda gerçekleşiyor ki, bu etkiyi en yoğun yükselen Yaylar yaşayacaklar. Gizledikleriniz ortaya çıkabilir. 

Ayrıca bu hafta ve önünüzdeki bir haftalık süreçte, gelir gider dengeleriniz ile ilgili, düzenlemeniz gerekenleri de artık öne çıkarmak zorunda kalabileceksiniz.  Dolunay kaçtığınız ve örttüğünüz ne varsa sizi bununla bir anlamda yüzleştirecek.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat